Мениджърът на Нюкасъл Рафа Бенитес поиска ВАР да бъде въведен във Висшата лига незабавно, а не да се чака до следващия сезон, както бе прието.
Свраките паднаха от Уулвърхемптън с 1:2 вчера, след като ДеАндре Йедлин бе изгонен за нарушение срещу откъсващ се съперник, докато удар с лакът от страна на играч на Вълците бе подминат от рефера Майк Дийн.
„Имаме нужда от ВАР сега! Този удар в лицето срещу Айосе Перес означаваше червен картон, така че системата трябва да влезе в сила веднага“ ядосваше се испанецът.
„При изгонването на Йедлин също може да се спори. Това са трудни ситуации, така че на съдиите е нужна помощ. На картината обаче ясно се вижда какво се случва. Просто такива положения влияят много лошо върху увереността ти“ добави той.
Загубата остави Свраките с 13 точки, на 3 от зоната на изпадащите, докато Уулвърхемптън са 10-и с 22 и са на комфортна позиция, без да са застрашени, поне засега.








Обедна емисия
Д-р Бойко Пенков: Преди 26 години не си представях така НЗОК
В "Административна кома" изпадна сграда в центъра на Стара Загора
Предимно слънчево, със слаб вятър и температури до 30° ще е утре
Новият председател на СДС е Илия Лазаров
Електрическите коли в ЕС могат да заменят 190 млн барела петрол годишно
Chery заменя целия автомобил, ако батерията се запали
11 коли с най-голям потенциал да се превърнат в класики
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Антъни Джошуа разкри тайната на Усик: Три неща го правят почти непобедим
Хейни отряза Жервонта Дейвис
Флойд Мейуедър: Все още съм лицето на световния бокс
Алекс Волкановски сподели очакванията си за реванша между Макгрегър и Холоуей
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар